x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum

Kurumsal

Kurumsal

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iktisadi teşekkülü olan KAYMEK A.Ş Sanat ve mesleki eğitim alanında Anadolu’nun en büyük eğitim organizasyonlarındandır. Değişen ve dönüşen dünyada gelişmeleri takip ederek her alanda sosyal belediyecilik adına insanımıza yenilikçi yaklaşımlar sunarak hizmet vermeye devam etmektedir.

KAYMEK A.Ş. bünyesinde 2019 Aralık’ta faaliyetlerine başlayan www.e38.com.tr, dönüşen dünyanın e-ticaret ihtiyacına cevap verecek şekilde dizayn edilmiş el sanatları sanal alışveriş platformudur. E38, 6000 yıllık ticaret şehri olan kadim şehir Kayseri’nin geleneksel ticaretten kazandığı birikim ve avantajını; tüm dünyada gün geçtikçe büyüyen pazar payına sahip olan e-ticaret alanında devam ettirmesi adına önemlidir. Kayseri’mizin tanıtımı ve geleneksel el sanatlarımızın gelecek kuşaklara aktarılmasında önemli bir görev üstlenen E38, ulaştığı insan sayısını her geçen artırarak ve ürün yelpazesini genişleterek büyümeye devam etmektedir. E38 e ticaret platformunda ev tekstili, dekorasyon, hediyelik eşya, giyim ve takı kategorilerinde 2000’in üzerinde ürünü(eseri) alıcıyla buluşturmaktadır. Hand-made(el yapımı) sanat eserlerinin yer aldığı, sanatın gereği olarak tıpatıp aynısı bulunmayan, özgün tasarımlı ürünlerin satışının yapıldığı adrestir.

www.e38.com.trsitesiyle e ticaretin aranan adı olan E38, ‘’Siz üretin biz E38 ile kazanca dönüştürelim’’ projesi kapsamında eğitmenlerin eserlerinin yanı sıra kursiyerlerin ve vatandaşların ürünlerinin de satışının yapıldığı bir platforma dönüşmüştür. Bireylerin ev ekonomilerine katkı sağlamak dolayısıyla şehir ekonomisi ve ülke ekonomisinin de fayda sağlayacağı bu oluşumla kısa zaman içerinde 100’ün üzerinde vatandaşın 1000’e yakın ürünü hiçbir kâr ve komisyon talep etmeksizin www.e38.com.trüzerinden satışa sunulmuştur. Alıcıların gözdesi olan el emeği göz nuru ürünler üretim kalitesiyle, gönderim öncesi paketlemesiyle, alıcıya ulaşım hızıyla büyük beğeni kazanarak olumlu yorumlar almakta ve mağaza puanlarıyla daha görünür hâle gelmektedir.

"Bir Alışverişten Daha Fazlası…” sloganıyla faaliyetlerine devam eden www.e38.com.tr e-ticaret platformu ile geleneksel el sanatlarımıza verilen değer ile kültürel kazanımlar elde edilirken diğer yandan şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.